1 | 09/09/2023 - 06/01/2024 | 16 | |
1-1 | Plateola 1911 | Villafranchese | 4-0 |
3-5 | Arcella | Piovese | 2-2 |
1-1 | Due Carrare | Cadoneghe | 2-1 |
0-3 | Camisano | Longare C. | 0-3 |
1-3 | La Rocca M. | Rosà | 1-3 |
3-2 | Marosticense | Mestrino R. | 3-1 |
1-3 | EUROCASSOLA | Pozzonovo | 0-2 |
9-0 | Vigontina | Euganea R.C. | 1-1 |
2 | 16/09/2023 - 13/01/2024 | 17 | |
0-2 | Rosà | Due Carrare | 1-2 |
0-2 | Euganea R.C. | La Rocca M. | 2-2 |
2-2 | Longare C. | Marosticense | 1-3 |
2-3 | Mestrino R. | Vigontina | 2-4 |
0-2 | Piovese | Camisano | 3-1 |
0-3 | Pozzonovo | Arcella | 1-1 |
3-2 | Cadoneghe | Plateola 1911 | 3-2 |
4-3 | Villafranchese | EUROCASSOLA | 1-3 |
3 | 23/09/2023 - 20/01/2024 | 18 | |
5-4 | Arcella | Mestrino R. | 7-3 |
2-1 | Due Carrare | Villafranchese | 2-2 |
8-0 | Camisano | Euganea R.C. | 2-1 |
1-1 | La Rocca M. | Plateola 1911 | 1-2 |
2-1 | Marosticense | Rosà | 1-1 |
2-2 | Pozzonovo | Piovese | 2-1 |
0-1 | EUROCASSOLA | Longare C. | 2-2 |
0-1 | Vigontina | Cadoneghe | 1-2 |
4 | 30/09/2023 - 27/01/2024 | 19 | |
2-0 | Plateola 1911 | Due Carrare | 0-1 |
2-3 | Rosà | Vigontina | 2-3 |
2-3 | Euganea R.C. | Marosticense | 0-2 |
2-0 | Longare C. | Arcella | 1-1 |
2-1 | Mestrino R. | Camisano | 1-1 |
4-4 | Piovese | EUROCASSOLA | 1-0 |
4-2 | Cadoneghe | La Rocca M. | 1-1 |
1-2 | Villafranchese | Pozzonovo | 1-4 |
5 | 07/10/2023 - 03/02/2024 | 20 | |
2-0 | Arcella | Rosà | 2-3 |
3-0 | Camisano | Cadoneghe | 2-1 |
1-2 | La Rocca M. | Villafranchese | 4-3 |
1-0 | Marosticense | Plateola 1911 | 2-0 |
0-0 | Piovese | Longare C. | 1-2 |
0-1 | Pozzonovo | Mestrino R. | 1-1 |
2-1 | EUROCASSOLA | Euganea R.C. | 0-0 |
0-1 | Vigontina | Due Carrare | 2-2 |
6 | 14/10/2023 - 10/02/2024 | 21 | |
1-0 | Plateola 1911 | Vigontina | 0-2 |
0-2 | Due Carrare | La Rocca M. | 1-0 |
1-2 | Rosà | Camisano | 2-3 |
0-3 | Euganea R.C. | Arcella | 1-2 |
4-1 | Longare C. | Pozzonovo | 3-2 |
4-1 | Mestrino R. | EUROCASSOLA | 2-1 |
1-2 | Cadoneghe | Marosticense | 1-1 |
0-4 | Villafranchese | Piovese |
7 | 21/10/2023 - 17/02/2024 | 22 | |
1-0 | Arcella | Plateola 1911 | 2-1 |
2-0 | Camisano | Due Carrare | 3-2 |
4-0 | Longare C. | Mestrino R. | 1-0 |
2-1 | Marosticense | La Rocca M. | 3-1 |
3-1 | Piovese | Euganea R.C. | 2-0 |
1-4 | Pozzonovo | Rosà | 0-1 |
2-3 | EUROCASSOLA | Cadoneghe | 5-1 |
5-2 | Vigontina | Villafranchese | 2-1 |
8 | 28/10/2023 - 24/02/2024 | 23 | |
0-3 | Plateola 1911 | Camisano | 1-4 |
1-3 | Due Carrare | Marosticense | 0-1 |
3-2 | Rosà | EUROCASSOLA | 2-0 |
0-3 | Euganea R.C. | Pozzonovo | 0-4 |
0-7 | La Rocca M. | Vigontina | 1-2 |
2-1 | Mestrino R. | Piovese | 2-2 |
1-0 | Cadoneghe | Arcella | 2-2 |
2-3 | Villafranchese | Longare C. | 1-4 |
9 | 04/11/2023 - 02/03/2024 | 24 | |
1-0 | Arcella | La Rocca M. | |
1-0 | Camisano | Vigontina | |
3-1 | Longare C. | Rosà | |
1-0 | Marosticense | Villafranchese | |
2-1 | Mestrino R. | Euganea R.C. | |
1-0 | Piovese | Cadoneghe | |
1-4 | Pozzonovo | Plateola 1911 | |
2-1 | EUROCASSOLA | Due Carrare |
10 | 11/11/2023 - 09/03/2024 | 25 | |
2-2 | Plateola 1911 | EUROCASSOLA | 0-4 |
1-1 | Due Carrare | Arcella | 3-3 |
1-0 | Rosà | Piovese | 0-0 |
0-3 | Euganea R.C. | Longare C. | 1-2 |
0-2 | La Rocca M. | Camisano | 1-7 |
1-3 | Cadoneghe | Pozzonovo | 0-0 |
1-2 | Vigontina | Marosticense | 2-1 |
2-5 | Villafranchese | Mestrino R. | 0-2 |
11 | 18/11/2023 - 16/03/2024 | 26 | |
2-3 | Arcella | Marosticense | 4-2 |
5-0 | Camisano | Villafranchese | 7-1 |
1-2 | Euganea R.C. | Rosà | 0-4 |
2-1 | Longare C. | Plateola 1911 | 1-2 |
1-2 | Mestrino R. | Cadoneghe | 3-0 |
0-1 | Piovese | Due Carrare | 1-1 |
3-4 | Pozzonovo | La Rocca M. | 1-2 |
0-4 | EUROCASSOLA | Vigontina | 2-2 |
12 | 25/11/2023 - 23/03/2024 | 27 | |
0-2 | Plateola 1911 | Piovese | 1-1 |
2-0 | Due Carrare | Pozzonovo | 0-2 |
1-3 | Rosà | Mestrino R. | 1-0 |
4-2 | La Rocca M. | EUROCASSOLA | 2-1 |
1-4 | Marosticense | Camisano | 0-2 |
3-1 | Cadoneghe | Longare C. | 2-0 |
5-3 | Vigontina | Arcella | 1-0 |
6-1 | Villafranchese | Euganea R.C. | 4-3 |
13 | 02/12/2023 - 06/04/2024 | 28 | |
0-4 | Arcella | Camisano | |
2-2 | Rosà | Villafranchese | |
2-3 | Euganea R.C. | Cadoneghe | |
1-0 | Longare C. | Due Carrare | |
5-2 | Mestrino R. | Plateola 1911 | |
3-1 | Piovese | La Rocca M. | |
0-1 | Pozzonovo | Vigontina | |
0-1 | EUROCASSOLA | Marosticense |
14 | 09/12/2023 - 13/04/2024 | 29 | |
2-1 | Plateola 1911 | Rosà | |
2-2 | Arcella | EUROCASSOLA | |
2-2 | Due Carrare | Euganea R.C. | |
3-0 | Camisano | Pozzonovo | |
1-1 | La Rocca M. | Mestrino R. | |
3-2 | Marosticense | Piovese | |
2-1 | Cadoneghe | Villafranchese | |
2-1 | Vigontina | Longare C. |
15 | 16/12/2023 - 20/04/2024 | 30 | |
0-0 | Rosà | Cadoneghe | |
0-2 | Euganea R.C. | Plateola 1911 | |
5-1 | Longare C. | La Rocca M. | |
1-1 | Mestrino R. | Due Carrare | |
1-0 | Piovese | Vigontina | |
1-0 | Pozzonovo | Marosticense | |
0-2 | EUROCASSOLA | Camisano | |
3-2 | Villafranchese | Arcella |